Obecný úrad oznamuje občanom, že dňa 5. mája 2020 sa v našej obci uskutoční zber starých pneumatík a nebezpečného odpadu. Pneumatiky, plechovice a vedrá so starou farbou či olejom, či bližšie neurčené chemikálie a pod. je možné vyložiť v deň zberu pred brány rodinných domov, kde ich odoberú pracovníci obecného úradu. NO musí byť v riadne uzavretých nádobách, aby sa predišlo prípadnému znečisteniu životného prostredia.
NO je možné do 4. mája 2020 odovzdať počas úradných hodín aj na obecnom úrade a pneumatiky je možné priniesť ako zvyčajne k obecnému úradu na vytvorené zberné miesto.