Stredoslovenská energetika oznamuje občanom, že od 14. februára do 20. februára 2023 bude v našej obci prebiehať odpis spotreby elektriny. Z uvedeného dôvodu žiadajú občanov, aby umožnili zamestnancovi SSE prístup k elektromerom.