Oznamujeme občanom,
že v sobotu 6.2.2021 od 8:00 do 18:00 hod. bude v priestoroch kultúrneho domu zriadené Mobilné Odberové Miesto (MOM). Bude slúžiť k testovaniu na ochorenie spôsobené koronavírusom SARS-CoV-2 formou antigénových testov. MOM bude predovšetkým zriadené pre občanov s trvalým a prechodným pobytom v obci od 15 do 65 rokov a následne aj pre iných záujemcov. Posledný odber bude vykonaný o 17:30 hod.
