Priatelia sú ako hviezdy...nevnímaš ich. Keď však chceš,pozrieš na nebo. Sú tam, súvšade... lebo priateľstvo jesilnejšie ako láska. Katarína si berie niekoho,kto ju oberá o všetky ilúzie.Keď zistí, že jej manželstvoje klam, vracia sa k rodičom,s nádejou, že znova nájdesamu seba.